My Favorite Castlevania’s Soundtracks

Castlevania

Daha önce bahsettiğim gibi, Castlevania oyunlarının bize yaşattığı zevkli ve renkli maceralar, süprizli hikayeler, ve yanar döner oynanışların yanı sıra, arka planlarda çalan müzikleride ayrı bir zevk konusudur. Öyleki kendinizi oyuna ne kadar derin kaptırmış olsanız bile, birden öyle bir müzik çalar ki, oyunu bırakır müziği dinlemeye başlarsınız. O nedenle bu gün en sevdiğim Castlevania oyun müziklerini derlemeye ayırdım. Umarım sizde beğenirsiniz  … (nedense simsiyah gözüküyor, ama click’leyince çalışıyor)

Elbette daha bir çok güzel müzik daha sayılabilir. Ama itiraf etmeliyim ki tüm Castlevania oyunlarını oynamadım, ve bildiklerim arasından bence en iyileri bunlar ! Bir de, Şu ana kadar tanıttığım tüm Castlevania oyunlarında ki çalan müziklere aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Ayrıca, Şu ana kadar piyasaya sürülmüş tüm Castlevania oyunlarını, seçilmiş numune müzikleri ve ekran görüntüleri eşliğinde aşağıdaki gibi izleyebilirsiniz. Yalnız en sondaki Castlevania Lords of Shadow 2‘nin parçası eksik kalmış, onu da burdan tamamlayabiliriz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s